Мовна школа “Language Station” – це всього друга мовна школа з вивчення іноземних мов у Львові, яка пропонує цікавий трирівневий курс для дітей з 3 років на основі нової навчальної програми «Pingu’s English».

“Pingu’s English” – це курс вивчення англійської мови для дітей віком від 3 до 7 років. Курс розроблений групою провідних спеціалістів англійської мови та фахівців з дитячої психології для забезпечення розвитку лінгвістичних, емоційних і фізичних потреб дітей молодшого віку. Курс включає високоякісні мультимедійні матеріали: DVD-диски, аудіо-CD, комп’ютерні CD-Roms та додаткові он-лайн матеріали та книги. Навчання відбувається 3 рази на тиждень у маленьких групах по 5 діток, що забезпечує ефективне засвоєння та повторення матеріалу.

Уроки складаються з 5 етапів:
-привітання;
-руханка;
-презентація теми;
-опрацювання;
-прощання.

Мовна школа “Language Station”

Усі заняття з іноземних мов проводяться в ігровій формі. У такому юному віці діткам треба змінювати вид діяльності кожні 5-9 хв,тоді вони не втрачають зацікавленості у процесі і втримують увагу.
Найкраще починати вивчати іноземну мову у ранньому віці. Граючись,співаючи і танцюючи,дітки легко та швидко сприймають новий матеріал. У мовній школі «Language Station» можуть навчатися малюки з 2,5 рочків. Спеціально для них досвідчені педагоги розробили навчальний курс «Baby Monkey» на базі пісенної методики «Super Simple Songs»

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Домашні завдання без проблем;
Сучасні підручники;
Креативні викладачі;
Система заохочень;
Індивідуальний підхід – поділ за рівнем знань;
Інтерактивна дошка та мультимедійний проектор – невід’ємна складова кожного заняття.

Команда мовної школи “Language Station”  використовує лише найсучасніші навчальні підручники та методики,а також цікаві ігри та відеоматеріали.
Навчання відбувається 2 рази на тиждень у групках до 5 учнів.
Індивідуальний підхід до кожного учня дає свої плоди. Дитина з легкістю, а головне із задоволенням вивчатиме англійську мову та здобуде знання достатнього для виконання домашніх завдань самостійно. Велику увагу ми приділяємо розвитку навичок спілкування іноземною мовою. Тепер під час поїздок за кордон Ви матимете свого особистого перекладача.

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНІ ПРОБНІ заняття з АНГЛІЙСЬКОЇ, ПОЛЬСЬКОЇ та НІМЕЦЬКОЇ мов!

Найменших учнів запрошуємо відвідати БЕЗКОШТОВНІ ПРОБНІ заняття з АНГЛІЙСЬКОЇ мови, запис у групи ПІДГОТОВКИ ДО ШКОЛИ, а також – групи із РАННЬОГО РОЗВИТКУ!

Кількість учнівТривалість заняттяВартість
4-5 учнів50 хв.30 грн./заняття
2 учні50 хв.45 грн./заняття
1 учень50 хв.60 грн./заняття

Години роботи

Понеділок

-

Вівторок

-

Середа

-

Четвер

-

П’ятниця

-

Субота

-

Неділя

-

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Петра Панча, 18в

GPS:

49.86193896684, 24.011623988143

Електронна пошта:
Надіслати

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля