Мовна школа “HighLight” проводить заняття для дітей з іноземної мови (англійська, німецька, італійська, польська, іспанська, французька). Заняття проводяться 2 рази в тиждень. Мультимедійні вечірки для дітей, під час яких, діти переглядають фільми іноземною мовою, тощо. Щомісяця проводяться підсумкові заняття за участю батьків, щоб батьки змогли спостерігати процес вдосконалення дитини у вивченні іноземної мови. Мовна школа “HighLight” у Львові пропонує ефективне, швидке та різнопланове навчання у групах від 4 до 8 чоловік. Навчання іноземних мов відбувається за різними програми, які підбираються під кожну дитину індивідуально.

Мовна школа “HighLight” – англійська для дітей.

Англійська мова ще у чотирнадцятому столітті  стала  мовою юриспруденції  та нової літератури. У дев’ятнадцятому столітті посіла місце мови міжнародного спілкування, яке міцно утримує до тепер. Англійською ведуться переговори, проходять конференції і вона є офіційною мовою більшості міжнародних громадських організацій. Статистика стверджує, що понад 300 мільйонів людей у світі спілкуються англійською мовою. Нею говорять не тільки жителі Великобританії й США, Нової Зеландії та Австралії. Це ще й одна з офіційних мов Ірландії, Канади, Ліберії, Белізу, Мальти, а також вона використовується як офіційна мова в Індії, Пакистані, Філіппінах та інших країнах. Загалом  майже у сімдесяти країнах світу англійська вважається офіційною мовою.

Всі основні мови, якими розмовляють у Сполученому Королівстві належать до сім’ї індоєвропейських мов. Історія англійської мови веде свій відлік з п’ятого століття, коли  територія сучасної Великобританії зазнавала частих нападів німецьких племен і французьких загарбників.  Але завдяки і всупереч всім зовнішнім впливам, мова збагатилася і поширився на нові території. З середини 14 століття почала формуватися пізня середня англійська мова, яка згодом стала де-факто державною.

Дитячий довідник Львова наводить інформацію, що на сьогоднішній день англійська – це одна з офіційних мов багатьох міжнародних організацій: ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Це також мова бізнесу і науки. Крім того, популярність англійської можна зв’язати ще і з тим, що це мова туристичної сфери. Люди, які планують зарубіжну поїздку і володіють англійською мовою, майже завжди впевнені, що не будуть відчувати труднощів при спілкуванні з місцевим населенням. Винахід Інтернету в США також сприяло зміцненню позицій англійської мови у світі. Більше 80% сайтів в Інтернеті існують саме англійською мовою, і спілкування людей з різних країн у всесвітній мережі також англійською.

Тому, англійську мову дітям вчити у сучасному світ просто необхідно. Мовна школа “HighLight” Вам у цьому допоможе.

Години роботи

Понеділок

10:00-20:00

Вівторок

10:00-20:00

Середа

10:00-20:00

Четвер

10:00-20:00

П’ятниця

10:00-20:00

Субота

09:00 - 15:00

Неділя

вихідний

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Коперника 62, офіс 1a

GPS:

49.832543, 24.017972

Електронна пошта:
Надіслати

Підтвердження прав

Якщо це Ваш бізнес - зголосіться!

Заявка на об'єкт

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля