Курси англійської StepUp – розроблені для людей, які ніколи не вивчали мову раніше, а також для тих, чиї знання англійської є мінімальними. Основна мета курсу — навчити слухачів розмовляти англійською, правильно будуючи речення й активно вживаючи побутову лексику, а також розуміти співбесідника.
Усім батькам відомо, що багато дітей шкільного віку лінуються вивчати англійську мову в школах або ж з репетиторами. Частково це обумовлено тим, що діти, на жаль, ще не усвідомлюють, що знання англійської знадобляться їм в недалекому майбутньому. Але у більшості випадків проблема полягає не у відсутності мотивації в самої дитини, а в небажанні вчителя зацікавити дитину під час навчання. Одноманітні та іноді нудні уроки, несправедлива критика дитини можуть навіть відбити в неї бажання вчитись.

Для кращого засвоєння матеріалу дитині необхідно почуватись комфортно на заняттях, відчувати, що до неї ставляться як до особистості. Курси англійської StepUp мають бути цікавими для дітей, динамічними та різноманітними. Важливим також є і спосіб подачі нового матеріалу: чим доступніше подається нова тема, тим краще школярі її сприймають.

Центр Розмовної Англійської Step UP пропонує спеціальні програми вивчення англійської мови для підлітків з урахуванням інтересів та потреб цього непростого віку. Граматика подається максимально просто й доступно. Розмовні практики створені за темами, які є актуальними для дітей підліткового віку, що спонукає їх висловлювати свою думку, брати участь в рольових іграх та обговореннях. В такій невимушеній атмосфері дитина сама із зацікавленням виявляє бажання до навчання.

Курси вивчення англійської мови для дітей підліткового віку допомагають впорядкувати знання англійської граматики, значно розширити словниковий запас, навчитись виконувати різноманітні тести з англійської мови, оволодіти навичками спілкування англійською, а також дізнатися для себе багато нового та цікавого, знайти нових друзів.

Групи для підлітків 13-17 років формуються, виходячи з рівня знань англійської мови. Навчання відбувається протягом навчального року. Заняття проводяться двічі або тричі на тиждень, починаються о 16:00 або 16:30 і тривають 2 години (120 хвилин).

Години роботи

Понеділок

11:00-18:00

Вівторок

11:00-18:00

Середа

11:00-18:00

Четвер

11:00-18:00

П’ятниця

11:00-18:00

Субота

за домовленістю

Неділя

вихідний

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, просп. Шевченка, 3, офіс 4

GPS:

49.838554, 24.031677

Електронна пошта:
Надіслати

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля