Курси англійської мови “Anglo People” запрошують Ваших дітей зробити перший крок до вивчення англійської мови. Адже найкраще вивчати іноземні мови ще змалечку і це доведено вченими. Курси англійської мови “Anglo People” пропонують як індивідуальні, так і групові заняття, зокрема в дитсадках і початковій школі.

Курси англійської мови “Anglo People” розглядають кожну дитинку як індивідуальність у світі можливостей. Немає нічого важливішого, аніж дати дитині шанс і привід розвивати глибоку любов до навчання. Оскільки дітки пізнають світ у грі, ми не ставимо за мету надати дітям молодшого віку суто академічних знань. Курси англійської мови “Anglo People” прагнуть заохочувати кожну дитину дослідити те, що він або вона можуть зробити і пишатися своїми особистими досягненнями. Курси англійської мови “Anglo People” допомагають дітям розвивати позитивне ставлення до себе і до всього, що пов’язано з навчанням.
Програма навчання спрямована на розвиток Вашої малечі, адже програму створено спеціально для дітей. Тому звертаємо Вашу увагу на те, що ми пропонуємо програми занять на різні тематики. Кожна з них займає особливе місце в нашому розкладі занять, спрямованих на кожен рівень розвитку. Ми прагнемо залучити дітлахів в тематичні заходи з використанням усіх своїх почуттів. Курси англійської мови “Anglo People” пропонують малечі зайти в світ подиву, котрий масштабується до його/її вимірювання, але необмеженого у своїй можливості. Скажімо, Ваша дитина любить тварин, машини, або готувати? – усі ці, та більше, тематичних занять включено у спеціальну програму у формі інтерактивної гри, у яку залучаються усі дітлахи. Таким чином, світ знань відкривається їм!
Бути частиною спільноти – це гарний подарунок один одному. Коли ми працюємо разом, ми здатні досягти значно більшого. Шановні батьки, розраховуємо і на Вашу допомогу і підтримку у вивченні мови, адже це теж важливо. Ви отримаєте матеріали для повторення і закріплення, які слід студіювати. Запрошуємо батьків брати участь у навчанні їхньої малечі. Метою курсів англійської мови також є зміцнити, об’єднати і розширити можливості наших батьків, наших дітей, наших колег і нашої спільноти. Усі ми потребуємо підтримки і як це гарно надавати її! Ми вважаємо, що у такий спосіб Ви покажете своїм дітям цінність їхнього досвіду, продемонструєте силу спілкування заради спільної мети. Адже Ви показуєте модель поведінки своїй дитині і даєте їй милостивий дар, максимально беручи участь у її житті. Натомість, діти нестимуть ці великі чесноти до майбутнього – і все це завдяки Вам!
Ми віримо, що енергія, зосереджена на якість гри, допомагає дітям створити розуміння іноземної мови з нашого досвіду. Ми вважаємо, що належним чином спрямована гра може використовувати імпульси і розкрити творчий потенціал дитини.
Отож, ласкаво просимо скористатися програмою вивчення англійської мови. Курси англійської мови “Anglo People” – це яскравий світ вивчення іноземної мови для Вашої дитини, у який вартує зазирнути.

Години роботи

Понеділок

09:00 - 18:00

Вівторок

09:00 - 18:00

Середа

09:00 - 18:00

Четвер

09:00 - 18:00

П’ятниця

09:00 - 18:00

Субота

за домовленістю

Неділя

вихідний

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Жуковського 2/7

GPS:

49.830824, 24.008125

Телефон:
Електронна пошта:
Надіслати

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля