Ми – дитячий центр Family School! Команда професіоналів ,яка допоможе Вам активно і якісно заповнити дозвілля Ваших діток! Ми пропонуємо наступні послуги :
– Підготовка до школи (в групі до 8 дітей);
– Міні-садок (до 9 дітей);
– Англійська мова ;
– Польська мова;
– Година мистецтва;
– Домашнє завдання без сліз (1-4 клас);
– Логопед;
– Хореографія;
– Група вихідного дня.

Англійська, польська мова, міні-садок , підготовка до школи і ще багато цікавого і корисного. Зв’яжіться з нами для отримання детальної інформації. Основною філософією нашого центру є переконання, що надаючи дитині відповідну освіту і необхідну свободу, забезпечуючи її потреби та виховуючи в ній впевненість у власних силах, любов до життя, повагу до дорослих, можна очікувати такого ж ставлення,що в майбутньому приведе до реалізації себе повною мірою.
Потенціал кожної дитини досить значний. Як стверджує американський психолог Б. Фуллер: “Усі діти народжуються геніями, але впродовж перших шести років ми допомагаємо їм позбутися цієї геніальності”. Очевидно, проблема полягає в непідготовленості переважної більшості батьків до розкриття природних здібностей своїх дітей. Тому ми тісно співпрацюємо з батьками у форматі діалогів, тренінгів, лекцій, що позитивно впливає на весь клімат в сім’ї.

Наша команда постійно тримає руку на пульсі сучасності, освітніх методик і технологій, так як наші діти заслуговують кращого. Багато уваги приділяємо різнобічному розвитку мовлення учнів, їх мисленню, формуванню навичок творчої самостійної роботи, свідомого читання,оволодінню обчислювальними навичками.

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Чорновола, 67в

GPS:

49.859762045127, 24.019086573149

Телефон:
Електронна пошта:

Підтвердження прав

Якщо це Ваш бізнес - зголосіться!

Заявка на об'єкт

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля