Дитячий садок “Перлинка” №104 міста Львова знаходиться на вулиці Липинського, 14. Дитячий садок здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується завідувачем ДНЗ і погоджується з відділом освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
План роботи на оздоровчий період погоджується з територіальною санітарно-епідеміологічною службою Шевченківського району міста Львова.
Львівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №104 у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України “Про освіту”, Законом України “Про дошкільну освіту”, Законом “Про мови”, Конвенцією ООН про права дитини, Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими нормативними актами та власним статутом.
Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1-го вересня і закінчується 31-го травня наступного року.
З 1-го червня до 31-го серпня (оздоровчий період) у дитячому садку “Перлинка” проводиться оздоровлення дітей. У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання.
Навчально-виховний процес здійснюється за програмою розвитку дітей «Українське дошкілля» та програмою розвитку дітей старшого віку «Впевнений старт». Пріоритетний напрямок роботи – художньо- естетичний.
Дошкільний заклад надає додаткові освітні послуги по навчанню дітей англійської мови за оплату батьків на підставі угоди.

Години роботи

Понеділок

08:00-18:30

Вівторок

08:00-18:30

Середа

08:00-18:30

Четвер

08:00-18:30

П’ятниця

08:00-18:30

Субота

вихідний

Неділя

вихідний

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Липинського,14

GPS:

49.85762, 24.024161

Телефон:
Електронна пошта:

-

Підтвердження прав

Якщо це Ваш бізнес - зголосіться!

Заявка на об'єкт

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля