Львівський дитячий садок «Котигорошко» дошкільний навчальний заклад ясла-садок №31 у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України “Про освіту”, Законом України “Про дошкільну освіту”, Законом “Про мови”, Конвенцією ООН про права дитини, Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими нормативними актами та власним статутом.
Навчальний рік у дошкільному закладі «Котигорошко» починається 1-го вересня і закінчується 31-го травня наступного року.
З 1-го червня до 31-го серпня ( оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.
Дитячий садок «Котигорошко», №31 здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується завідувачем ДНЗ і погоджується з відділом освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
План роботи на оздоровчий період погоджується з територіальною санітарно-епідеміологічною службою Шевченківського району.
У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання.
Навчально-виховний процес здійснюється за програмою розвитку дітей «Українське дошкілля» та програмою розвитку дітей старшого віку «Впевнений старт». Пріоритетний напрямок роботи дитячого садка – фізкультурно-оздоровчий.
Дошкільний заклад надає додаткові освітні послуги по навчанню дітей англійської мови за оплату батьків на підставі угоди.

Години роботи

Понеділок

08:00-18:00

Вівторок

08:00-18:00

Середа

08:00-18:00

Четвер

08:00-18:00

П’ятниця

08:00-18:00

Субота

вихідний

Неділя

вихідний

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Петра Панча, 16

GPS:

49.863479, 24.011887

Телефон:
Електронна пошта:

-

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля