Чим же особлива Майстерня знань?

Маленькі групи (6-8 осіб) формуються на основі вікового розподілу. Ми починаємо приймати в наш центр дітей віком від 1,5 років. Зверніть увагу, що маленькі групи дозволяють приділити максимальну увагу кожній дитині, що просто не можливо в державних садочках, з великим напливом малюків.

З дітками працюють досвідчений дитячий логопед та психолог. Це зовсім не означає, що у вашої дитини є якісь проблеми. Підтримка від кваліфікованого спеціаліста потрібна всім дітям без винятку. Адже він допомагає направити фізичний та психоемоційний розвиток малюка у правильному напрямку.

Досвідчені педагоги використовують передові методики раннього розвитку, які давно стали еталоном у всьому світі: Монтесорі, Доманова, Ібука Масару та інші. Вся робота закладу побудована таким чином, щоб максимально розкрити та розвинути потенціал кожної дитини в групі.

Навчальний процес відбувається за програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Додатково викладається англійська або німецька мова на вибір.

Ми велику увагу приділяємо фізичному розвитку дітей, їх творчості. Ваша дитина буде мати змогу брати участь у величезній кількості гуртків та ігрових занять, які не лише дозволять весело провести час, а й розвинути дрібну моторику рук малюка, допомогти йому у спілкуванні з іншими, виявити творчі нахили і поступово розвинути їх.

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Городоцька, 225

GPS:

49.8319905, 23.9788346

Електронна пошта:

Підтвердження прав

Якщо це Ваш бізнес - зголосіться!

Заявка на об'єкт

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля