Американська Англійська Школа – це школа вивчення англійської мови у місті Львові. Школа у місті Львові працює з 1994 року, тут знаходяться п’ять філій у різних районах міста. Американська Англійська Школа (АмЕС) – англомовна школа у Львові, Винниках, Стрию, Хмельницькому та Ужгороді.
Американська англійська школа – пропонує курси англійської для осіб з будь-яким рівнем знань мови та будь-якої вікової категорії.
Якщо Ви вирішили навчатися у школі AMES (Американська англійська школа), Вам потрібно пройти співбесіду для визначення Вашого рівня знань. Співбесіди безкоштовні. Після проходження співбесіди Вам нададуть розклади занять (інколи відразу на співбесіді, а інколи у термін до 6 днів). Вам буде надано умовно-безкоштовний двотижневий випробувальний період (у випадку відмови від навчання протягом двох тижнів, ми не вимагатимемо від Вас оплати уроків, які Ви відвідали), протягом якого Ви можете спробувати різні рівні у різних філіях, відвідати уроки різних викладачів та вибрати оптимальний для Вас варіант навчання.
Співбесіди на проводяться в головному офісі компанії по вул. Гвардійська, 12, 3 поверх (прийом лише за попереднім записом на безкоштовну співбесіду), крім того заняття з англійської проводяться на території середньої школи №6 вул. Зелена, 22 (біля пл. Петрушевича), середньої школи №50 вул. Комаринця, 2 (Франківський район, біля монументу Слави), середньої школи №32 вул. Я. Гашека, 13 (Сихівський район), середньої школи №52 вул. Гоголя, 17 (Галицький район, початок вул. Городоцької).

Крім того, AmES пропонує Вам і Вашим дітям зануритися у світ пригод і неймовірно цікавих занять англійської мови у щорічних англомовних таборах! У таборі батьки та їхні діти вивчають англійську мову в колі друзів і однолітків, відпочивають. Дітям будуть запропоновані захоплюючі конкурси, вікторини, майстер-класи та танцювальні батли, тематичні дискотеки та бали, екскурсії та багато-багато іншого.

Дитячий довідник Львова надає Вам вичерпну інформацію про курси іноземної мови для дітей, а також про дитяче дозвілля у Львові.

Години роботи

Понеділок

за домовленістю

Вівторок

за домовленістю

Середа

за домовленістю

Четвер

за домовленістю

П’ятниця

за домовленістю

Субота

за домовленістю

Неділя

за домовленістю

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Гвардійська, 12/5а

GPS:

49.829658, 24.018081

Електронна пошта:
Надіслати

Підтвердження прав

Якщо це Ваш бізнес - зголосіться!

Заявка на об'єкт

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля