Агенція іноземних мов “Вавилон”. Програма навчання розрахована як допомога із шкільними завданнями, а також передбачає різноманітні додаткові матеріали, які полегшать процес вивчення мови та зроблять заняття значно цікавішими.

Англійська для дітей.

Індивідуальне навчання напівіндивідуальне навчання навчання у міні групах. Індивідуальне навчання це навчання один на один з викладачем у зручний для дитини час. Під час заняття викладач має можливість зосередити всю увагу лише на дитині і допомогти розвинути необхідні для вас навики.
Напівіндивідуальне навчання це навчання для двох осіб, які мають одинаковий рівень володіння мовою. Це є чудовою можливістю вивчення мови разом із близькою для вас людиною, яка буде для вас мотивацією для успішного навчання. Заняття відбуваються двічі на тиждень тривалістю 90 хв. Навчання у міні групах розраховане на невелику кількість людей, від 3 до 5 осіб. Саме тому, викладач може приділити достатню кількість уваги кожному учню і допомогти з усіма питаннями, які виникають під час навчання. Заняття відбуваються двічі на тиждень тривалістю 90 хвилин.
Вивчення іноземної мови – це важка праця, яка потребує часу та багато зусиль. Проте в сучасному світі, коли все так швидко змінюється і розвивається, без знання іноземних мов не обійтися.

Агенція іноземних мов “Вавилон”

Знання навіть однієї мови відкриває перед вами безліч кордонів. Ви сміливо можете подорожувати, не вдаючись до послуг тур операторів, ви зможете поїхати навчатися за кордон і отримати бажану освіту, яка дозволить вам в майбутньому стати високооплачуваним фахівцем. На роботі, ви матимете можливість безпосередньо спілкуватися з іноземними партнерами, що неабияк допоможе у розвитку вашої кар’єри та відкриє перед вами безліч перспектив.

Існує багато різних методик для вивчення іноземних мов, але всі вони не вартуватимуть нічого, якщо ви не докладатимете максимум зусиль. Лише проявивши терпіння і силу волі, ви зможете досягнути поставленого завдання і здивувати всіх оточуючих неймовірним результатом. Агенція іноземних мов “Вавилон” вам у цьому обов’язково допоможе!

Години роботи

Понеділок

10:00 - 20:00

Вівторок

10:00 - 20:00

Середа

10:00 - 20:00

Четвер

10:00 - 20:00

П’ятниця

10:00 - 20:00

Субота

09:00 - 15:00

Неділя

вихідний

Адреса

Наша Адреса:

м. Львів, вул. Листопадового Чину 3 (ІІ поверх)

GPS:

49.840946, 24.022523

Електронна пошта:
Надіслати

Підтвердження прав

Якщо це Ваш бізнес - зголосіться!

Заявка на об'єкт

Поділитись враженнями

Вартість
Чистота
Ввічливість
Атмосфера
Загальне враження
Публікується...
Вашу оцінку успішно надіслано
Прохання заповнити усі поля