Дитина не хоче в садок?

Дитина не хоче в садок?

Дитина не хоче в садок? Не проблема! Якщо Ви прочитаєте цю статтю та зможете притримуватись наданих рекомендацій, то ваш малюк буде ходити у дитячий садочок – як на свято!

Дитина не хоче в дитячий садок, а це значить – сльози, благання поспати «ще хоч хвилиночку», гучні заяви «не піду!», злісні звинувачення та навіть хитрощі… До чого тільки не вдаються малюки, аби оминути дитячий садок. Впізнаєте у цьому описі й свого бешкетника? Тоді ця стаття – обов’язкова до прочитання.

Мабуть, Вам доводилось спостерігати ситуацію, коли батьки приводять дитину у садок і залишають її без жодних протестів та істерик. А поруч ‒ Ваша кровинка, з червоними від сліз очима та зіпсованим настроєм. Думаєте, це особливості характеру? Ні. Ставлення малечі до садочку формуєте саме Ви. Похід у яслі може минути безболісно. Необхідно лише дотримуватися простих рекомендацій для того щоб привчити дитину до садка. Ось деякі з них:
1) Морально підготуйте дитину до відвідин садка.
Перед першим походом знайомте дитину із садком. Головне, щоб розповідь була веселою, позитивною та цікавою. Поясніть дитині, чому важливо відвідувати заклад, бажано ‒ на власному прикладі (мовляв, Ви ходите на роботу, це ваш обов’язок, а дитині,щоб досягнути певних висот, потрібно почати з садочка).
2) Розвивайте комунікативні здібності.
Частіше влаштовуйте з малюком ігри, де йому необхідно спілкуватись, залучайте дитину до колективних занять (на дитячому майданчику, у пісочниці тощо).
3) Дотримуйтеся режиму.
Принаймні за місяць до походу у садок призвичайте дитину до аналогічного режиму. Ранній підйом, обід, денний сон та ін. Таким чином організм малюка не зазнає додаткового стресу.
4) Навчайте самостійності.
Бажано, щоб дитина вже вміла самостійно тримати ложку, одягатись, умиватись. Докладіть максимум зусиль. А також спробуйте декілька разів на тиждень (хоча б на годину) залишати своє чадо із родичами/друзями. Так буде простіше перенести мить, коли мама зникне із поля зору.
5) Не позбавляйте домашнього затишку.
Принесіть у дитячий садок річ, яка б асоціювалась у малюка з материнським теплом і турботою (плед, тарілку тощо). Дозвольте малечі взяти з собою зранку улюблену іграшку. Завдяки цьому дитина не буде почуватись покинутою.
6) Забираючи з садка, не розслабляйтеся.
Завжди зустрічайте дитину з посмішкою. Не запитуйте напряму, сподобалось сьогодні у садку чи ні (звичайно, що із мамою в будь-якому разі краще). Попросіть, щоб малюк розповів про свій день, підбадьорюйте та заохочуйте його. Спробуйте вдома пограти в «Дитячий садок», нехай у кожного персонажа буде своя роль, а Ваше чадо виступить в ролі режисера. Так Ви зможете побачити, хто і як поводиться в реальності, помітити проблемні моменти і спробувати їх позбутись.

Обрати дитячий садок у Львові Ви можете в розділі дитячі садки Львова там також можна залишити відгуки про дитячі садки Львова.

Автор: Уляна Колодій

Про Песик Гавчик

Песик Гавчик - це Ваш надійний помічник. Веб-портал "Дитяий довідник Львова" - це його улюблене місце для проведення вільного часу. Йому дужеподобається спілкуватись з Вами. Чим більше він спілкується з людьми, тим більше він вбирає в себе людського і, хто зна, може колись перетвориться на людину...