Дитячий гороскоп

Дитячий гороскоп

Дитячий гороскоп. Виховуємо дітей за зірками.
Як впоратися із своїм чадом якщо малюк зовсім на вас не схожий? На кого рівнятися? До кого звернутися? Знайти правильний підхід до виховання свого особливого нам допоможе дитячий гороскоп.

ovenОВЕН
Овен – дитина, яку неможливо застати у стані спокою. Через свою надшвидкість часто трапляються травми, слід берегти голову. Стремління скрізь бути першим може призвести до негативних наслідків, тому з самого дитинства малих Овнів варто віддавати до спортивних секцій.

tilecТІЛЕЦЬ
Тельця слід оточити турботою та любов’ю. Не сваріть маленького просто так, обов’язково вкажіть на його помилки. Привчайте його до прекрасного: нехай займається рукоділлям, вишиванням, плетінням, кулінарією, художньою гімнастикою.

blyzniykyБЛИЗНЯТА
Малі Близнята дуже розумні, не обманюйте їх та ніколи не змушуйте до чогось, якщо не хочете, щоб дитина вам брехала. Близнята часто нервові та експресивні, не давайте їм дивитися страшні фільми перед сном.

rakРАК
Якщо хочете провчити дитину Рака – не сваріть його, просто покажіть, що ви засмучені. Раки просто не можуть робити боляче оточуючим, тож зроблять все, щоб ситуація більше не повторилася.

lionЛЕВ
Якщо хочете виростити гідного дорослого Лева – завжди хваліть його – тоді малому буде хотітися отримати схвальне слово ще, і ще. Леви не терплять одинокості – допоможіть вашій дитині підтримувати гарні взаємини із однолітками. Леви ідеалісти, а також мають велике добре серце.

divaДІВА.
Краще за все дитину-Діву можна виховати, показуючи правильно поведінку на власному прикладі. Привчайте Діву до музики. Ніколи не карайте, не змушуйте до чогось, краще спокійно поясніть – Діви раціональні з дитячого віку.

libraТЕРЕЗИ
Дітям Терезам подобається танцювати та справляти на себе враження. Дайте малому можливість проявити себе. Із задоволенням послухайте його спів та подивіться танок.

scorpionСКОРПІОН
Скорпіони – агресивні борці за незалежність. Тож, не дозволяйте культивувати цю якість і не відповідайте агресією на агресію, скорпіон може вирости жорстоким. Підтримуйте його, дайте право вибору.

strilecСТРІЛЕЦЬ
Стрілець імпульсивний та дієвий. Часто втрачає інтерес до своєї справи, тож шановні батьки, постійно вигадуйте щось нове. Вам потрібно зацікавити малого стрільця.

kozerihКОЗЕРІГ
Козероги – маленькі дорослі. Не балакайте з ними, як з малюками, чітко формулюєте свої думки. Козероги полюбляють одинокість, тож змалечку зірки рекомендують навчати їх веселитися та відпочивати в компанії.

vodoliyВОДОЛІЙ
Водолії прагнуть до знань, гарно навчаються без допомоги дорослих, тож забезпечте дитину своїм власним робочим місцем. Водолії байдужі до спорту, якщо ви не хочете, щоб малюк виріс слабким привчайте дитину до фізкультури.

fish

РИБИ
Діти – риби не вміють рахувати гроші. Повертайте малих до реальності, Риби – великі мрійники. Слідкуйте, щоб ваша дитина не потрапила до поганої компанії. Риби немов губки вбирають в себе негативний вплив.

Дитячий довідник Львова сподівається, що Дитячий гороскоп допоможе Вам краще зрозуміти потреби та можливості Вашої дитини, а також допоможе Вам дати правильний старт Вашій дитині.

Автор: Юлія Рагушкіна <julia.ragushkina(at)gmail.com>

Про Песик Гавчик

Песик Гавчик - це Ваш надійний помічник. Веб-портал "Дитяий довідник Львова" - це його улюблене місце для проведення вільного часу. Йому дужеподобається спілкуватись з Вами. Чим більше він спілкується з людьми, тим більше він вбирає в себе людського і, хто зна, може колись перетвориться на людину...